2 Mayıs 2011 Pazartesi

münih: oooo kimler varmış


Davydenko çıldırdı. Şampiyonluk istedi. Ve aldı da. Sezon başındaki Doha finalinin ardından oynadığı 12 maçta sekiz mağlubiyet alan Kolya en sonunda belini doğrultabildi. Almanya'da başarması tesadüf değil, Ukrayna'da doğduktan sonra 15 yaşında göçtüğü yer Almanya. Florian Mayer'den de Avustralya Açık ilk turundaki yenilginin intikamını almış oldu böylece.


Mayer ise hâlâ bir şampiyonluk elde edemedi. Bu hafta ilk 30'a girerek sıralamada en yüksek Alman olmaya devam edecek. 2006'da Polonya Sopot'ta da finalde Kolya'ya yenilmişti.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP