2 Şubat 2011 Çarşamba

zagreb: bence sorun cilic'te

 

Yıllarca uğraşıp, didindiği ve kaldırmayı başaramadığı ancak en umutsuz zamanında çıkıp da kazandığı Wimbledon şampiyonluğunun üzerinden 10 sene geçti. Hayatın ne kadar şakacı olduğunun bir kanıtı Ivanisevic. O da bunun farkında olacak ki kortların en eğlenceli insanıydı. Yaşamın ona oynadığı oyunlara sinirlenmeden küçük şakalarla karşılık vererek onları güzel anılara dönüştürmeyi de bildi.

Senior turda mücadele ediyor yedi yıl önce emekli olan tenisçi. Bu hafta ülkesindeki turnuvanın biraz da reklamını yapmak için yıllaaaaar sonra çiftler turnuvasına katıldı. Evet bir ATP turnuvasında Marin Cilic ile birlikte galibiyet aradı. Çok da kötü bir skor farkı olmadı ama ilk turda yenildiler.


Slovak Filip Polasek/Igor Zelenay ikilisine 7-6/6-4'lük skorlarla boyun eğdiler. Ivanisevic maçtan sonra, "Bugün iyi servis atamadım, Marin de iyi karşılayamadı. Bütün vuruşlarım içinde en kötüsünün servislerim olacağı hiç aklıma gelmezdi" dedi.

Bu arada Zagreb'deki turnuvanın resmi sitesi, gördüğüm en minimal ve en göze hoş gelen sitelerden biri.

(Foto: Turnuva resmi sitesi)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP