4 Şubat 2011 Cuma

video: izlenmeden ölünmemesi gereken maç

Sözlükte eski entrylerime bakarken buna rastladım. "ilk seti 5-5 iken 11. oyunda oynanan ralliyi tekrarlarda bi yerlerden bulun izleyin" yazmışım. 2007 Amerika Açık yarı finali. İzlerken tüylerim tekrar diken diken oldu. Nefis maçtı.

Bahsettiğim puan 2:35 civarı başlıyor. Henin 2:54'te fileye geliyor. Sonrası zevk çığlıkları...Henin'i canlı kanlı izlediğimiz için o kadar şanslıyız ki...

1 yorum:

pattezbaskisi 6 Şubat 2011 14:28  

O sıralarda Juju'yu klonlamaları lazımdı. Sonra belli aralıklarla aynı işlem tekrarlanmalıydı. Of ulan ya. Kitap yazıcam "bir taraftarın keşkeleri" diye...
Dipnot: Venüs'ün şortuna da sinir olmuştum o zamanlar, gecelik gibi diye düşünerek. Nerden bileyim bu hanımefendinin iyi zamanlarıymış.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP