22 Ekim 2010 Cuma

sharapova ile vujacic nişanlandı, evet oldu

Oldu bu. Masha ile Sasha (ki bunlar ilkokul öğrencilerine okumayı sevdirmek için hazırlanmış bir kitabın karakterleri değiller) birlikteliklerini bir yüzük ile resmiyete döktüler. Nişanlandılar. Evlenecekler. Ev-le-ne-cek-ler. Çocukları olacak. Yetişkin bir pigmeden daha uzun bir yeni doğmuş bebek yapabilme potansiyeline sahip çiftimizi tebrik ediyorum.

Türkiye'deki bütün Şarapova aşıklarına -başta Nuage olmak üzere- aşklarını kalplerine gömüp bu acı günü unutmalarını tavsiye ediyorum.

1 yorum:

karaktersiz 23 Ekim 2010 22:17  

whitesnake - is this love
http://fizy.com/#s/1mgd8f

bu $arki $arapova sevenlere gelsin o zaman. ayrica seven insan boyle de sever, her durumda sever. onemli olan $arapova'nin mutlulugu degil mi? (fransiz sinemasinin romantizme katkisi)

bi de vujacic cephesinden bakmak lazim olaya, vujacic'i sevenler de uzulmu$tur herhalde. :)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP