22 Ekim 2010 Cuma

kremlin cup: "bi kere hastayım ben"

Jankovic Çin'deki turnuvadan bu yana hastaymış. Antibiyotik kullanıyormuş. Nefes alamıyormuş. Banane. Kızımız bu:


Daha yeni 17 bitti. Zarina Diyas. Kazakistan doğumlu ancak Prag'da yaşıyor, orada büyümüş. Bugün Kremlin Cup'ta 1 numaralı seribaşı Jankovic'i 6-1/6-2 ile geçti. Dünya 268 numarası, ilk sette 5-0 öne geçince Jankovic en iyi bildiği şeyi yapıp sağlık molası aldı. Bu, onu bagel yemekten kurtardı. İkinci sette öne geçse de koruyamadı bu üstünlüğünü Sırp raket ve karşılaşmadan hezimet ile ayrıldı.

Müsabakadan sonra işte o en üstte yazdığım şeyleri söyleyip, Doha'ya kadar iyileşmeyi umduğunu belirtti.

Zarina kızımız da, "Kaybedecek bir şeyim yoktu, çıktım oynadım, baktım evde, attım hafızaya, beyin bedava, bedava yaaa, niye hamallık yapayım" dedi. Diyas'ın galibiyet sevincinden tırlattığı düşünülüyor.

Kirilenko da Bondarenko'ya ayıp etmiş 6-0/6-0 ile. Bu turnuvanın erkekleri çok bayık. Bulaşmayacağım.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP