22 Ekim 2010 Cuma

foto: aaaa katie

Katie, Katie umarım ismini doğru hatırlıyorumdur. Kendisi WTA'de çalışıyor ve tenisçilere yaklaşmanızı, bilgisi dahilinde olmadan soru sormanızı engelliyor. Hayır iri yarı bir bodyguard değil, şu elini çenesine koymuş sırıtan kişi kendisi.

İstanbul Cup'ta "van mor kuesşın, van mor" diyerek yavru köpek gibi gözlerinin içine bakmışlığım, peşinden koşmuşluğum var.

Bu fotoğrafta ilk dikkatimi çekenin o olmadığını söylemem gerek. Evet ben asıl şu arkadaki güzel saçlı insanı merak ettim. O da tanıdık bir sima gibi geliyor ama. Bilmiyorum.

Jankovic sen de minik kızın sırtına mı imza atıyorsun napıyorsun sapık ruh!

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP