20 Eylül 2010 Pazartesi

davis cup: inanmış çocuklar

Sırbistan 2-1 geride başladığı pazar günü sonunda tarihinde ilk kez Davis Cup finali oynamaya hak kazandı. Günün ilk maçında Novak Djokovic, Tomas Berdych ile karşılaştı. İlk seti kaybettikten sonra servis performansını ve oyun seviyesini yükselterek diğer üç seti hanesine yazdırdı. Sonra adamım Janko sahne aldı ve Stepanek karşısında kazandığı 6-0'lık ilk set fitili artık tamamen ateşlemişti. Çek rakete set vermeden kazanan Tipsarevic böylece 3-2 ile Sırbistan'ı finale taşımış oldu.

Dün 3-0 ile finale çıkan Fransa, bugün iki ölü eşleşmeyi de kazanıp 5-0'a getirdi skoru.

Final Aralık'ın ilk haftasında Sırbistan'da oynanacak. Sırbistan takımı kazanırsa kafalarını sıfıra vurduracakmış. Yakışmaz hiçbirine dazlak olmak.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP