24 Ağustos 2010 Salı

marsel'in ana tablo yolu

Erkekler kurası da açıklandı elemelerde hemen ona da bakalım.

Marsel 1 numaralı seribaşı elemelerde ve sen git geçen senenin Amerika Açık Junior şampiyonunu çek daha ilk turda. Bravo. Napıcaz şimdi. Bu adam oynuyo valla. Avustralyalı Berbard Tomic 17 yaşında daha ama deneyim desen Marsel'den fazla. Kendi evindeki Grand Slam'de iki kez ikinci tur görmüşlüğü var üst üste. Ancak birazcık çatlak ve sorunlu bir yapısı var. Wikipedia'da Controversies başlığı altında incelenmiş olayları.

Şimdi geçrekçi olmak gerekirse Marsel'in işi zor. Ama imkansız değil. Fakat şu son 2-3 turnuvada gördüğüm Marsel beni tedirgin etti. Kafası başka yerlerde sanki. Oyunundan eser yok.

İkinci turda Steve Johnson-Noam Okun maçının galibi ile oynayacak Marsel atlarsa. Üçüncü turda ise Dodig yahut Bogdanovic gelir. İlk turu geçerse ana tablo gelir. Geçemezse çok puan yitirecek geçen sene ikinci tur gördüğü turnuvada. Başarılar Marsel...

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP