8 Ağustos 2009 Cumartesi

sakatlıklar, sakatlıklar...

sabine lisicki cincinnati turnuvasından çekildiğini açıkladı twitter sayfasında.. florida'daki evine gidiyormuş.. amerika açık öncesi kötü bir haber bu.. şarapova'nın sakatlığından olmasın diye dua etmeye başladım.. rotator cuff yırtığı genelde yakaladığı tenisçilerin çoğunun kariyerinin bitmesine neden oluyor.. evlerden ırak..

robin söderling - jm del potro maçını izlemeye heyecanı ile dün bilgisayar başında geçtiğimde isveçli'nin sağ bileğinden sakatlandığını ve çeyrek final maçına çıkmadığını gördüm.. del potro'dan çekinmesini anlıyorum.. maç günü öğlen antremanda oldukça sağlıklı görünüyordu söderling.. amerika açık'a kadar "iyileşip" nadal ile eşleşmesi en büyük dileğim..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP