7 Ağustos 2009 Cuma

aile saadeti

"As promised, here is a family picture that my dad took. He thinks he's becoming a professional photographer. It was very funny as both girls had the hiccups while we were trying to take a decent picture. The girls and mom are doing great. Thanks for all your warm wishes."

richard (değil robert- sağol emre) federer'in çektiği bir aile saadeti anı.. minik federerler fotoğraf çekimi esnasında aynı anda hıçkırıklara kapılmışlar.. anne ve çocuklar çok iyiymiş.. federer'in facebook sayfasından..

1 yorum:

Dincer 7 Ağustos 2009 15:32  

"çay kaşığına limon damlatıp veriyon bebeye hıçıkırık felan kalmıyor"
on behalf of SS

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP