2 Ağustos 2009 Pazar

dakikası en pahalı final


42 dakikaya 250 lira.. dakika başına 6 lira ile en pahalı wta finali sıralamasında en üstlerde kendine yer buldu istanbul cup 2009..

42 dakika.. bagel and stick.. hradecka'dan bolca basit hata.. geri çizgiye yakın vurulmaya çalışılan ama dışarı düşen toplar.. filede kalan toplar.. 7 çift hata.. açıkçası dushevina'nın pek de bir şey yapmasına gerek kalmadı..

dushevina böylece 4. finalinde ilk şampiyonluğuna ulaştı.. hradecka ise 3'te 0 ile yoluna devam edecek bundan sonra..


maç başlamadan 10 dakika önce whirlpool'un aktivitesi çok güzel görüntülere neden oldu.. korta girişte seyircilere birer tane tenis topu verildi üzerinde numaralar olan.. sonra iki adet büyük varil konuldu korta.. ve herkes aynı anda elindeki tenis toplarını bu iki varilden birine sokmaya çalıştı.. yüzlerce sarı tüylü topun tribünlerden masmavi korta giderkenki görüntüsü mükemmeldi.. kendime neden fotoğraf makinamı hazırlamadım diye uzun bir süre küfrettirecek kadar güzeldi..

2 yorum:

Russell 2 Ağustos 2009 23:40  

o topları atmayıp cebe indiren kaç kişi vardır acaba, hehe.. :)

onur 2 Ağustos 2009 23:51  

eöö en az üç (ben, arkadaşım, kuzenim)..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP