24 Ağustos 2009 Pazartesi

ralli dediğin...

geçenlerde gael monfils ile jc ferrero arasındaki 50 vuruşluk ralliden bahsetmiştim.. andy murray ve julian benneteau bunu bir adım ileri taşımakla kalmadılar seyir zevki açısından çok daha güzel bir ralliye imza attılar.. zaten bir toprak kort rallisi kadar zevk almak zordur sert kortta.. cincinnati masters mücadelesi.. maçı çeviren puan bu.. öyle de bi önemi var..

1 yorum:

Ozan Deniz 25 Ağustos 2009 00:49  

1 dakika izledim geriye kalanını izleyeme değer bulmadım. Lafım sana Murray efendi, hadi bir iki topta tamam zor toplar diyelim ama en basit topta bile fik fik topu karsıya atıp sonra baselina nın 3 metre gerisinde top beklemek nedir? Böyle mi 2 numara oldun sen, baseline'nın arkasından topu kaldırarak mı 1 numara olacaksın? O kadar masördür, trainerdır tuttun dünyanın parasını verip de arka çizgiyi mi öğrendin?? sana tavsiyem bir bollettieri videosu al bir kaç tane de agassi maçı izle, Federer'e pek takılma o başka boyuttan, işte bunları yap da Tenisin topu önde karşılamak olduğunu öğren, yıkıl karşımdan şimdi....

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP