26 Ağustos 2009 Çarşamba

new haven'da neler olmuş

of new haven'daki turnuvaya neredeyse üvey evlat muamelesi yaptım.. rogers cup ve cincinnati'den sonra, en yüksek tenis oyuncularını bir arada gördükten sonra, new haven da hiç çekilmiyormuş..

erkeklerde davydenko 1 numaralı seribaşı, verdasco, andreev, hanescu diğer önemli isimler.. daha iki hafta önce istanbul ted open'da yarı finalde elenen federico gil üçüncü turu gördü bile burada.. ispanyollar tommy robredo ve nicolas almagro ikinci turda elenerek şaşırttılar.. son şampiyon cilic yok..

kadınlarda (artık kadınlarda diyorum, eurosport'un politikasını blogumda uygulamaya başladım) son şampiyon wozniacki 2 numaralı seribaşı.. 1 numarada sveta kuznetsova var.. ilk turda jie zheng i yendi kuzy.. 4 numaralı seribaşı nadia petrova ilk turda anna chakvetadze'ye yenildi.. anna çeyrek finale çıkan ilk isimlerden.. mauresmo da çeyrek finalist.. seribaşılardan henüz başka kayıp yok..

dominika cibulkova da burada mücadele edecekti ancak sakatlanıp turnuvadan çekildi.. daha da üzücüsü amerika açık'tan da çekildi slovak..

erkekler ana tablo
kadınlar ana tablo

durum bundan ibaret şimdilik..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP