23 Ağustos 2009 Pazar

jennifer kortlarda

başlığı görünce capriati dönüyor diye heyecan yaptın itiraf et.. malesef dönmüyor.. jennifer (capriati?) love (game?) hewitt (lleyton?) (bir insanın isminden bu kadar tenisle ilgili şey çıkabilir) bikini ve apartman topuklu -ayakkabı desen değil terlik desen değil- iğrenç şeyiyle tenis oynamaya çalışıyor.. seksi olmayan fotolar için:

çok kötü vücut

jennifer capriati demişken sony ericsson wta tour resmi sitesinde "jennifer anları" fotoğrafları sergisi var.. buradan..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP