30 Ekim 2008 Perşembe

3/5

andy roddick - gilles simon
juan martin del potro - david nalbandian
philipp kohlschreiber - james blake
jo wilfried tsonga - novak djokovic

bunlar paris masters üçüncü tur eşleşmelerinin en can alıcıları..

bold olanlar sezon sonu şampiyonasına gitmek için yarışanlar.. david ferrer ve stansilas wawrinka elendiler..
andy roddick ile gilles simon arasındaki maç çok çetin olacak.. eğer ki andy roddick yenilirse hala gidememe şansı var.. şöyle ki gilles simon andy roddick'i yener ve yarı finale çıkar, del potro yarı finale çıkar ve blake ya da tsonga kupayı kazanırsa andy roddick şangay'a gidemeyecek.. andy roddick simon'u yenerse garantiliyor.. simon ise yenildiği takdirde blake'in ya da tsonga'nın finale veya nalbandian, verdasco ve monfils'in şampiyonluğa ulaşmaması için dua edecek..

del potro yenildiği takdirde simon'un yarı finale, blake'in finale, tsonga'nın şampiyonluğa ulaşması durumlarından sadece birinin gerçekleşmesi lazım.. yani hem simon yarı finale çıakr hem de tsonga şampiyon olursa del potro sezon sonu turnuvasının dışında kalıyor..

james blake ve tsonga yenildikleri takdirde yarış dışında kalıyorlar ve roddick, del potro ve simon şangay'a gidecek isimler oluyorlar..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP