1 Eylül 2011 Perşembe

video: sakin-agresif gulbis

Şu videoyu izleyin. Baştan sona. Top iki kere sekti diye oyunu durduruyor sandalye hakemi Mariana Alves. Sonra Gulbis bir türlü sakinleşemiyor. Hele sandalyeye oturduktan sonrası muazzam. Dördüncü dakikadan sonra:

"Bu bir diyalog mu yoksa ben kendi kendime mi konuşuyorum"
"Belki 'Özür dilerim Ernests hata yaptım' diyebilirsin"
"Sana puanın ağır çekimde bir DVD'sini vereceğim"

Bunları o kadar sakin söylüyor ki. Yine de sandalye hakemine saygısızlık yapıyor kanımca. Ama Alves'in kitlenip kalması en sonda muazzam.

Bir de söyleyeyim o topa yetişiyor Gulbis, iki kere sekmiyor. Alves beni hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor.

2 yorum:

kirpi 2 Eylül 2011 11:09  

Bunu canlı canlı izlemiştim. Aynısı 2008'de Nadal ile oynadığı Wimbledon maçında Nadal'ın başına gelmişti. Nadal hakeme "I can't beleive this...I can't beleive this..." şeklinde tribini atıp gitmişti. Sonrası malum. İnsan etrafında gördüklerinden ders alır değil mi Ernests??

onur 2 Eylül 2011 13:08  

etrafındakilerden ders çıkartmak va ernie... hmmm :)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP