28 Ağustos 2011 Pazar

dallas: vahşi batı'da yahşi alman


Wimbledon'dan önce Birmingham’ı kazanan Lisicki, Londra’da kariyerinin en iyi Grand Slam derecesini elde etmişti. Şimdi kapıda Amerika Açık, Bambam bu hafta Dallas’ı kazandı. İlk turda ara sıra geri tepen silah gibi ters sonuçlara sebep olan Sania Mirza’yı geçti. Yarı finalde Rumen Begu’yu, finalde ise Rezai’yi. Beş maçta toplam 13 oyun kaybetti. Çok iyi bir sayı bu.

Lisicki’yi kara tay olarak görebiliriz Ameirka Açık için. O da servis performansının oyununda önemli rol oyandığı diğer tenisçiler gibi servislerinde hep iyi olmak zorunda. Kötü gitmeye başlarsa zira o maç da, turnuva da oraya gider. O yüzden sonucu tahmin edilmesi zor Lisicki’nin maçlarının.

Rezai ise 13 ay sonra final gördü. Babasıyla olan tartışması şüphesiz bütün psikolojisini etkiledi. Yavaş yavaş toparlanır.

Bambam’ın üçüncü tekler şampiyonluğu. Bilgilerinin yanlış okunduğu turnuvayı kazanması da güzel oldu. “Sabrina” Lisicki, artık doğru söylerler ismini.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP