27 Aralık 2010 Pazartesi

video: ispanyol nike akıllı olsun!Reklam "Şüphesi olanlara..." yazısıyla başlıyor ve ardından bu yıl İspanyol sporcuların kazandıkları başarılar sıralanıyor. Sondaki ise "Kaybettik diyenlere karşı ışık ol" minvalinde bir şeyler söylüyor. Buradaki sözü İspanya'daki ekonomik krize bir mesaj olarak yoranlar da var. Ülkenin gidişatı vahim duruyor cidden.

Benim derdim başka. Hani ulan benim Belmonte Garcia'm. Kadın üç altın bir gümüş kazandı danalar. Hani? Yüzmeden ala ala erkekler 50 metre kelebeki almışlar. Hoş, reklam daha önce çekilmiş olabilir, Doha'daki şampiyonadan önce. Banane editleyin. Director's Cut'ını çıkarın.

4 yorum:

beril 27 Aralık 2010 10:00  

ben doping olaylarına yormuştum kendi çapımda :)

onur 27 Aralık 2010 13:26  

o daha mantıklı :)

Spooky 27 Aralık 2010 13:27  

"Kaybettik diyenlere karşı ışık ol" nerede diyor?

onur 27 Aralık 2010 13:32  

en sondaki yazı çıkmadan önce üçü diyormuş.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP