30 Aralık 2010 Perşembe

tabii ki abu dabi

Abu Dabi'deki Mubadala (mübadele gibi evet) şampiyonasında geçen seneden farklı üç isim var. Geçen yıl Nikolay Davydenko, David Ferrer ve Stanislas Wawrinka vardı. Bu yıl Tsonga, Berdych ve Baghdatis oynayacak.

İlk maç saat 13.00'te Baggy ile Berdych arasında. İkinci maç ise Söderling ile Tsonga arasında. İlk maçın galibi Cuma günü Nadal ile, ikinci maçın galibi de Federer ile oynayacak. Sonra hepsi Federerle oynayacak. Şaka, sonra final var işte Cumartesi saat 15.00'te.


O değil de bu adam gülümsüyor, ameliyat olmuş galiba.

(Foto: Getty)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP