29 Aralık 2010 Çarşamba

evsiz safina, mahsur roddick

Amerika'yı kar kıyamet teslim almışken erken davranan tenisçiler sorunsuz şekilde Avustralya ve civarına ulaştılar. Sharapova dün, Ivanovic ise Noel'den önce gelmişti Güney Yarımküre'ye bildiğiniz gibi.

Ancak Safina ve Roddick o kadar şanslı değiller. Safina abisi ile birlikte Arjantin'deydi. Oradan Şili'ye geçti. Şili'den de Avustralya'ya aktaracaktı. Fakat uçuşu iptal edilince havaalanında mahsur kaldı. Çünkü vizesi yoktu. Hatta Twitter'dan, "Kendimi vuracağım", "Kafama sıkacağım" tarzı tivitler girdi.

Roddick de Kuzey Kerolayna'da eşiyle birlikte kalakalmış. Zira ABD'li vuran kar fırtınaları nedeni ile sıcak denizlere olan uçuşlar iptal edilmiş.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP