30 Aralık 2010 Perşembe

ivanovic ve ekibi tarantino filmi gibi

Hopman Cup Cumartesi başlıyor. İki gün kaldı. 48 saat sonra yeni sezon başlamış olacak. Sırbistan takımını bundan 5-6 ay evvel rüya takım olarak duyurmuştum. Ivanovic o zamanlar yükselmemişti daha. Djokovic de tipik bahar-yaz dönemi kırılganlığını yaşıyordu. Sezon sonu ikisi de nefis durumdaydılar.

Ivanovic turnuvanın düzenlendiği Perth'e geldi. Mallorca'daydı hatırlarsanız geçen ay. Bir iki günkü posta bakınız. Neyse. Ana'dan yeni fotolar geldiyse paylaşmamak olmaz. Aşağıdaki ilk fotoğrafa "Little Green Bag" eşliğinde bakın.


Ivanovic'in yükselişinin ardındanki isimlerden biri de bu fizyoterapist.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP