14 Haziran 2010 Pazartesi

marsel set vererek

Wimbledon'da ana tabloya giriş yolunda ilk eleme maçına bugün çıkan Marsel İlhan yürekleri ağıza getirdi. İki sette rahat bir şekilde kazanacağı maçın ilk setini 6-3 kazanan raket, ikinci seti 6-4 kaybetti. Bu noktada ben biraz tedirgin olsam da son seti 6-1'lik skorla rahatça hanesine yazdırdı. Marsel'in ikinci ön eleme turundaki rakibi Sloven Aljaz Bedene. Fransız Thierry Ascione'yi mağlup etti 21 yaşındaki Sloven raket. 289. sırada bulunuyor. Bu maçtan da galip gelirse Marsel son eleme müsabakasında Karanusic-Hernych maçının galibi ile oynayacak.

Eleme tablosu

1 yorum:

SelçuK 15 Haziran 2010 15:34  

11 numaralı seribaşı yegane gururumuz Marsel için kolay kura olduğunu düşünüyorum.Bütün rakipleri yenebilecek potansiyele sahip bunu korta aktardığı vakit ana tablo gelecektir buna eminim aldığı puanlarla ilk 100e emin adımlarla yaklaşıyor başarılar dilerim

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP