29 Mart 2010 Pazartesi

miami: h-o-r-s-e ve champions for chile

Miami'deki aktiviteler de eğlenceli. Miami Heat'in oyucusu Dwayne Wade ile Andy Roddick H-O-R-S-E oynamışlar. Oyun şöyle: İlk oyuncu kortun herhangi bir yerinden atış yapar. Başarılı olursa ikinci oyuncu da aynı yerden aynı şekilde basketi bulmak zorundadır. Bulamazsa H harfini alır. İlk oyuncu kaçırırsa ikinci oyuncu istediği yerden atış yapar. Kaybeden harf alır yine. İlk H-O-R-S-E'u oluşturan kaybeder. Roddick kaybetmiş.


Roddick bu arada cumartesi akşamı Champions for Chile (Şampiyonlar Şili için)adlı hayır organizasyonunda Fernando Gonzalez ile birlikte çiftler gösteri maçında oynayacak. Gustavo Kuerten ve Jim Courier de olacakmış.

(Foto: Getty)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP