23 Ekim 2009 Cuma

caroline wozniacki "an"ları..

blogun 500. postu şerefine caroline wozniacki anları:

1.
2.


3.


lisicki'nin de hastasıyım o ayrı

3 yorum:

Russell 23 Ekim 2009 18:09  

tuna altuna biraz önce mikhail vasiliev'i mağlup ederek adana'daki future turnuvasında yarı finale yükseldi.. çok fazla 2. turu görmüşlüğü vardı şu ana kadar ama ilk kez burada çeyrek finale yükseldi.. sonra da yarı finale.. yarıda rakibi yunan angelinos theodoros.. onu geçerse finalde büyük ihtimalle jan mertl ile oynayacak.. turnuvayı kazanırsa 800'lü sıralara yükselecek, ilk 800'e girmesi de olası hatta.. russell yerinden bildirdi.. :)

Spooky 23 Ekim 2009 20:07  

wozniacki'ye kemal diyelim teklifim tutmadı...

onur 23 Ekim 2009 23:12  

tuna altuna'yı takip etmeye çalışıyorum bir zamandır.. geçen haftalarda yunanistan'da tur atlamıştı.. ikinci turda kaybetmişti.. tenisdünyası.net'te hakkında haberler yazıyor şevket erbay.. yarı final görmesi güzel..

@spooky
gül gibi kıza kemal demem, diyemem :)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP