30 Temmuz 2009 Perşembe

mariana alves istanbul'da

mariana alves benim en sevdiğim bayan tenis hakemidir.. portekizli ve bir çok başarılı maç yönetmişliği var.. ancak 2004 yılında amerika açık'ta williams ile capriati arasındaki çeyrek final maçındaki tek bir kötü yönetimi yüzünden başına gelmeyen kalmadı.. hatta bu hawk-eye sistemi bile bu maçtan sonra ciddi ciddi tartışılmaya başlandı.. us open kendisine artık görev vermiyor.. ama şahsen en sempatik bulduğum bayan sandalye hakemidir..

dün akşam vera zvonareva - mariya koryttseva maçında sandalye'ye bakıp bakıp "lan bu mariana alves değil mi?" dedim durdum.. (arkasındaydım sandalyenin ve yüzünün sadece bir kısmını görebiliyordum) yanımda teyit edebileceğim kimse de yoktu.. bugün o olduğunuı anladım.. rezai - domachowska maçında da o görevliydi.. finali de o yönetecektir büyük ihtimalle.. kort dışında gördüm mü affettem bi foto çektiririm..

1 yorum:

drama queen 31 Temmuz 2009 22:07  

:) yanında teyit edebileceğin kimse yoktu demek :) yalnız insan ...

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP