7 Kasım 2008 Cuma

doha - yarı final eşleşmeleri

öncelikle cevab veremedim!
aslında bir sırp bir rus çıkacağı belliydi ama ana'yı beklerken jelena geldi.. diğer grupta ise dinara beni hayal kırıklığına uğrattı.. serena williams'ın rahatsızlığı olmasaydı belki de dementieva'yı yenecek ve benim tahminimin tam tersi çıkacaktı.. neyse, olur öyle..

yarı finale gelecek olursak, vera bu kupayı sonuna kadar hak ediyor arkadaş.. 3'te 3 yaparak ve olağanüstü bir mücadele ile çıktı yarı finale.. yarı finaldeki rakibi elena dementieva.. diğer yarı finalist jelena jankovic ise bordo grubun lideri venus williams ile oyanayacak.. bir rus garanti finalde yani..

2 yorum:

Adsız,  7 Kasım 2008 21:32  

konuyla alakasız olacak ama grafı analiz edebilir misin? sizin bakış açınızı da görmek isterim

onur 7 Kasım 2008 22:04  

graf'ı analiz edemem çünkü yaşım gereği sadece son senesini izleyebildim ve hatırladığım sadece 1-2 maçı var..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP