7 Kasım 2008 Cuma

ivanovic ve serena dışarıda

ana ivanovic gruptan çıkamamayı garantiledikten sonra hastalık nedeniyle turnuvadan çekildiğini açıkladı.. hani iki maçta da aşırı su kaybı nedeniyle puanı bırakıp kenara gelmesinin sebebi.. viral bir problemmiş.. fernando naptın lan kıza? bu bir kayıp değil tabi ana için.. radwanska için bir kazanç oldu.. çıkıp 1 maç yapacak..

bugün yarı finale çıkma mücadelesi verecek olan serena williams ise karın bölgesindeki (abdominal) problem nedeni ile maçtan 2 saat önce çekildiğini açıkladı.. elena dementieva böylece yarı finale çıkan taraf oldu.. yine de nadia petrova ile maç yapacak..

böylece doha'ya giden 10 kişi de en az 1 maç yapmış olacak..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP