18 Mart 2011 Cuma

video: iw: "ben de senin"


Roddick yine sinirlerine hakim olamamaya başlamış ve o 2009 Wimbledon civarı davranışlarında beliren düzelme yeniden yerini alaycı A-Rod’a bırakmış.

Indian Wells’te Gasquet karşısında kaybetti. İkinci sette bir oyunda kullandığı servise let veren hakem ile tartışmaya başlıyor. Topun bir karış yukarıdan gittiğini, filedeki titreşimi ölçen aletin hassasiyetinin test edilip edilmediğini soruyor. Hakem onunla aynı fikirde olduğunu, ona inandığını fakat let’i vermesi gerektiğini söylüyor.

Roddick uzatıyor tartışmayı gereksiz yere. Sonra servisini atmaya gidiyor paşa paşa. Bir oyun sonra yaptığı hataya sinirlenip raketini parçalıyor. Hakem rakete kötü davranıştan uyarı veriyor. Bu sefer de Roddick iyice saçmalayıp hakeme “Ben sana uyarı veriyorum. Ooooh canıma da değsin. Şimdi senin de bir uyarın var” diyor. Herkeste bir “Ne diyor la bu” bakışı…

Karşılaşmadan sonraki basın toplantısında şunları söylemiş Andy:
“O bana uyarı verdi, ben de ona verdim. Ben sadece bir hata yaptım, bir kez raket kırdım. O ise bir kaç topu kaçırdı. Ben de bu hatalar yüzünden ona uyarı verdim.”

1 yorum:

arda 18 Mart 2011 14:50  

Video sonunda sadece güldüğümü söyleyebilrim.Profosyonel kariyierini bir yana bırakırsak o yaşta bir insanın bu kadar saçma bir söylemde bulunması apayrı bir olay.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP