22 Şubat 2011 Salı

doha: dört ay sonra...


Dört ay önce buradaydık. En iyi sekiz tenisçi mücadele etmişti. Yine buradayız. Wozniacki yine 1 numaralı seribaşı ama bu sefer Clijsters yok.

İlk gün üç maç oynandı. İlk seribaşı kaybını yaşadık. Agniezska Radwasnka, Lucie Safarova'ya yenildi iki sette. Onun dışında Petrova, Vinci'yi geçerek Caro'nun rakibi oldu. Günün en "ağır" maçında Zıpzıp Bartoli de Kleybanova'yı iki sette mağlup etti.

Güzel ilk tur eşleşmeleri var:
Pennetta - Zheng
Kuznetsova - Peer
Azarenka - Hantuchova
Cibulkova - Groth

Domi ile Jarka geçen hafta Dubai'de de ilk turda karşılaşmışlardı. Orada tablo daha geniş olduğundan ikisi de direkt ana tablodaydılar. Burada Groth elemelerden geldi.

Ana Tablo yani Wimbledon 

1 yorum:

El Guaje 22 Şubat 2011 20:58  

Cibulkova-Groth ne güzel eşleşme öyle. Güzel maç olur o.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP