22 Şubat 2011 Salı

acapulco: polisiye tenis

Çete savaşları ve önlenemeyen cinayetlerin yaşandığı bir şehir!!! (ratatatatatata....) Tek amacı işini yapmak olan (noooooo...), daha önce cehennemi yaşamamış (pleaaseee dont kill meeeee!!), ölümle burun buruna gelmemiş bir grup tenisçi! (hıaaaaaa..) Bu Şubat! Ace! Olmayacak!! Acapulco'da Oyun, Set ve Ölüm!! 21 Şubat'ta, ATP ve WTA'de...

Töbe pismillah bu ne ya. Meksikalı uyuşturucu çetelerinin 12 kişiyi öldürdüğü şehir Acapulco'da turnuva var. Hem de karma bir turnuva. ATP ve WTA oyuncuları uyarmış. "Dolanmayın ortalıkta, yenilince doğru şehri terk edin" demiş.

Erkekler

Kadınlar

Bu da İpek Şenoğlu'nun kurası

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP