22 Şubat 2011 Salı

delray beach: hadi artık delpo

Bir turnuva organizatörünü en çok üzecek şey turnuva öncesi 1 numaralı seribaşının çekilmesidir. Memphis şampiyonu Andy Roddick, Delray Beach'ten hastalık nedeni ile çekilince turnuva direktöründen küfür yemiştir orası kesin.

Delray Beach'teki turnuvayı severim. Çünkü geçen sene Ernests Gulbis kariyerinin ilk ve tek şampiyonluğunu burada yaşamıştı. Hem de en sevmediğim adamlardan Dr. Ivo'yu yenerek. Bu yıl o yok çünkü büyümüş de Dubai'de kodamanlarla mücadele edermiş. Salak!

Şurada izleyeceğim tek adam var: JMDP. İlk turda Berankis'i çekmiş, kötü. Onu geçerse yine Isner geliyor ki geçen hafta ilk turda yenmişti set vermeden. Ondan sonrası kolay. İlk iki turu geçsin şampiyonluk şarkıları söylerim.

Ana tablo 

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP