21 Ocak 2011 Cuma

video: kortun çekiciliğiBugün bu da oldu. Sharapova ile Görges arasındaki üçüncü tur maçı başlamadan önce Masha kortta bir ölü nokta buldu. Top sekmiyordu. Hani az sekmek falan değil. Hiç sekmiyordu. Sonra beyaz gömlekli, kravatli abiler geldi. İki delik açtılar düzeldi. Roddick'in servisi zemine çakılıp kalırdı da o reklamdı, hileydi, hurdaydı.

Hisense'de turnuva başından bu yana beş sırp raket elendi beş günde. Tabir amiyane ama Sırp mezarlığı deniyordu oraya. Hortlarlar işte böyle!

Yer çekimi ivmesini 10 alınız!

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP