10 Aralık 2010 Cuma

nadal'ın poposunu emporio armani örtecek

Nadallı kızlar ekran başına!!11!!!!!1111birbir11!!shiftveünlem

Bir zamanlar David Beckham'ın, Cristiano Ronaldo'nun poposunu örten donlar artık Nadal'ın totosunu örtecek. Evet. Nadal'ın poposu yok onun totosu var.

Dünya 1 numarası, Emporio Armani ile anlaşma imzaladı. Artık Nadal servis kullanırken her elini oraya atışında bir yavru kedi ölmeyecek! Aklımıza E&A gelecek. Onun oradan ne kadar çok para kazandığını düşünüp, "Hahahaha donu poposuna kaçıyooooo" diye gerzek espriler yapmaya fırsat bulamayacağız. Çünkü var hâlâ yapanlar. Yapmayın.

Reklamlar Şubat ayından itibaren kullanımda olacak.

Tennis.com güzel bir çalışma yapmış daha önce iç çamaşırı vb.. ürünlerin reklamlarında boy gösteren tenisçiler diye. Ona da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nereye? Buraya!


İşte bunun Nadallısı falan... (Bloga kız çekme taktikleri #24)

1 yorum:

Dicle Bağcı 11 Aralık 2010 02:10  

ben hala djokovic poposu diyorum.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP