6 Aralık 2010 Pazartesi

davis cup: ajde! idemooo!

Zincirin son halkası da tamamlandı. Janko Tipsarevic'in de Twitter'dan çığırdığı gibi: Serbia is a fucking World Champion!

Dünkü çiftler mağlubiyetinden sonra umudumu yitirmiştim açıkçası. Ama Troicki bugün çıktı ve nefis oynadı. Bugün set bile vermedi Sırplar ve belki de bir daha uzun bir süre başaramayacakları zafere imza attılar.

Ve sonra saç tıraşı vardı. Bütün oyuncular saçları ile vedalaştılar ve dört kel adam kupayla poz verdi. İleride çocuklarına gösterecekleri fotoğrafta Zimonjic hariç hepsi cücük gibi çıktı. Ama onlar dünya şampiyonuydular. Tom Perrotta'nın da dediği gibi: "Hepiniz tenisin kel krallarını selamlayın"

Şunu anladım ki Tipsarevic'in tek olay saçlardaymış.

1 yorum:

arda 7 Aralık 2010 00:26  

Tipsarev,c',n kel hali o kadar komik ki kupa finali hakkında yorum getiremeeyceğim. Adamda gram karizma kalmamış :D:D:D

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP