20 Nisan 2010 Salı

nadal ve berdych barcelona'dan çekilince

Vay vay vay neler dönmüş Serhat yav! Barcelona'da 1 numaralı seribaşı Rafael Nadal yorgunluk nedeniyle turnuvadan çekildi. Yerine Lucky Loser olarak Teimuraz Gabashvili geldi.

Peki sonra ne oldu? Marsel'in olası üçüncü tur rakibi, 5 numaralı seribaşı Tomas Berdych de sol ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle turnuvadan çekildi. Yerine Lucky Loser olarak Ivan Navarro geldi. Navarro ile Pablo Cuevas maçının galibi Marsel'in üçüncü turdaki rakibi olacak ki Cuevas'ı bu sene yendi bizim oğlan.

Dün oynanan ilk tur maçında Marsel'in ikinci turdaki rakibi de belli oldu. Eğer Marsel bugün Lleyton Hewitt'i geçmeyi başarırsa Arjantinli Eduardo Schwank ile oynayacak.

Marsel-Hewitt maçı bugün saat 14.00 civarı (+- 30 dk) başlayacak. Heyecan ile bekliyoruz!

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP