18 Nisan 2010 Pazar

foto: azarenka da eyjafjallajökull mağduru

Eyjafjallajökull. Eyyafyallayökül. Eyvah patladı! İzlanda'da patlayan bu yanardağ bütün Avrupa üzerinde kara bulutlar dolaştırmaya başladı. Patlama ile birlikte gökyüzüne yayılan toz ve duman hava trafiğinin aksamasına neden olurken sporcular da bu aksamalardan etkileniyor ister istemez. Örneğin Barcelona Şampiyonlar Ligi yarı final maçı için Inter'e otobüs ile gitmek zorunda kaldı. Lyon da Münih'e karayoluyla gidecek büyük ihtimalle.

Victoria Azarenka, Charleston'da sakatlanmıştı. Hala Paris'e ulaşabilmiş değil. Roma'ya gelebilen Belaruslu raket buradan kara yoluyla Paris'e gidecek. Çok yorulmuş ama canımın içi. Şöyle bir fotoğrafını çekmiş:

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP