22 Mart 2010 Pazartesi

indian wells: sen neymişsin be jj

Turnuva başlamadan önce Jelena Jankovic ne kadar ilerler diye sorsanız üçüncü turu geçemez derdim. Bu seneki performansı ile geçemezdi de. Ama sanki sihirli bir değnek dokundu bir anda Jelena'ya. Final maçını baştan sona domine etti. Kadnılar tenisinin en hızlılarından biri olan Caro'yu kortun bir ucundan diğerine savurdu ve neredeyse bezdirdi. Caro'nun yerinde başkası olsa çoktan bezmiş, 3-5 raket kırmıştı zaten ama Danimarkalı gayet dirayetli bu konuda. Ben ayrıca kadınlar tenisinde Jankovic kadar iyi paralel top atan görmedim desem yeridir.

Yakında, Miami'den sonra, Sırp raketin daha iyi olduğu toprak kort sezonu açılıyor. Roma'da tekrar kazanmak isteyecektir. Ha haftaya Miami'de turnuva başında yenilirse de şaşırmayalım. 750 bin doları gördü o cep 10 günde. Sindirecektir. Sindirella.

Caro da bugün çok kötüydü be arkadaş. Çok basit hatalar yaptı oyunun en kritik anlarında. Dünya 2 numarası olmanın keyfini çıkartsın o da. Toprakta ne yapacak göreceğiz. Gözler artık Miami'de. Miami deyince aklıma Will Smith geliyor engelleyemiyorum. Travma bu olsa gerek.

(Foto: Reuters)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP