31 Aralık 2009 Perşembe

foto: yavrum bi sıkıntın mı var?

Abu Dabi'de Capitala World Tennis Championship adında bir gösteri turnuvası var. İlki geçen sene düzenlendi ve Murray kazanmıştı. Bu sene Federer, Nadal, Davydenko, Söderling, Ferrer (çok ilginç turnuva resmi sitesinde Tsonga var) ve Wawrinka mücadele edecek. Bugün başladı turnuva ve ilk maçta David Ferrer, sezon sonu turnuvası şampiyonu Kolya'yı 2-6/6-2/6-4 ile geçerek yarı finalde Rafael Nadal'ın rakibi oldu.

O değil de şu fotoğraflara takıldım ben. Nadal tırnak yemiyor normalde ama o el hep ağızda, kazandığı kupalar da ağızda.. Freud'u göreve çağırıyorum, mezarından çıkıp yorumlasın..
(Foto: Getty Images)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP