31 Aralık 2009 Perşembe

foto: clijsters'tan hastane ziyaretiKimmy, Brisbane Çocuk Hastanesi Onkoloji Bölümü'ne bir ziyarette bulundu bugün. Zaten Amerika Açık'tan sonra Clijsters deyince aklımıza Arthur Ashe'de kupası ve kızıyla (kupa kızıyla) ölümsüzleşen sevinç anları geliyor. Annelik teması yakıştı Clijsters'a. Twitter'da şunları yazdı Belçikalı:
"Hit this morning with daniela hantuchova and visited an oncology ward at a childrens hospital this afternoon in Brisbane, was very emotional"

Sabah Dani ile çalışmış, öğleden sonra da hastane ziyareti.. Duygulu anlar yaşamış, anne olmak kolay değil tabi.

(Foto: Reuters Pictures)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP