4 Kasım 2009 Çarşamba

bali'de ilk günün programı

Centre Court (from 14.00hrs) tsi 08:00
1. Sabine Lisicki vs. Aravane Rezai
2. Yanina Wickmayer vs. Kimiko Date Krumm
3. Marion Bartoli vs. Magdalena Rybarikova
4. Samantha Stosur vs. Agnes Szavay

bu arada bu gruplar 3'er kişilik olduğu için grupların 1'er galibiyette kilitlenme ihtimalleri çok yüksek.. bakalım 4 gruptan kaçı 3 tenisçinin de 1 galibiyet alması ile neticelenecek..

2 yorum:

Russell 4 Kasım 2009 17:10  

marsel biraz önce astana ikinci tur maçında turnuvanın 4 numaralı seribaşı stephane robert'e 6-4 6-1'lik setlerle yenildi.. büyük bir sıralama ve puan kaybı demek bu marsel için.. yeni sıralamada 165-170 gibi bir yerde olacak muhtemelen.. bundan sonra, bu sezon herhangi bir turnuvada da oynamazsa -ki oynamayacak büyük ihtimalle- ilk 180 içerisinde falan kapatır yılı..

onur 5 Kasım 2009 06:11  

sezon sonu itibariyle motivasyon eksikliği olabilir bunun nedeni.. yeni sezon başlasın bakalım neler olacak.. marsel birinci bölümü geçti ancak ikinci bölümde (istikrar) takılıyor.. ikinci bölümün bölüm sonu canavarı çok kuvvetlidir diyorlar zaten..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP