17 Ekim 2009 Cumartesi

stockholm eleme kurası

normalde post girmeyecek zıbarıp yatağıma yatacaktım ancak russell marsel'in kurasını ve yarınki maçını merak etmiş iki satır güzel kafayla yazayım..

stockholm'de ana tablo görebilmesi için 3 maç oynaması gerekiyor marsel'in.. ilk tur rakibi yerel oyunculardan ervin eleskovic.. marsel'in önünde yenemeyeceği rakip yok ana tabloya kadar.. inceleyin:

eleme tablosu

turnuva ana tablosu henüz açıklanmadı yarın açıklanır.. bu turnuva ve bu hafta oynanacak olan turnuvalar hakkında tablolar açıklandıktan sonra yazarım..

stockholm'de yarının eleme programı

1 yorum:

forevertennis 17 Ekim 2009 13:45  

marsel bir programda hedefinin ilk 50'ye girmek olduğunu söylemiş...şu an baktığımızda biraz uçuk bence ama sonuçta neden olmasın?

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP