17 Ağustos 2009 Pazartesi

montreal ve cincinnati şampiyonları

andy murray bu seneki 6. finalinde 5. şampiyonluğunu elde etti.. del potro'yu 6-7/7-6/6-1 ile geçmeyi başardı britanyalı.. bu seneki finallerinde 2'de 2 yapmış olan arjantinli ise 3. finalinden boynu bükük ayrıldı..

jelena jankovic, dünya 1 numarasını yenerek cincinnati şampiyonu oldu.. dünkü yazıda finallerde boğulan demiştim iki tenisçi için de.. ancak jankovic çeyrek finallerde takılan bir tenisçi bu seneki istatistiklere bakıldığında... oynadığı 2 finali de kazanmıştı.. 3'te 3 oldu.. safina ise 8. finalini oyandı bu seneki.. 3 şampiyonluğu bulunuyor..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP