8 Haziran 2009 Pazartesi

çimlere basınız

çim sezonu açıldı..
bu hafta ingiltere'de önceden queen's club olarak anılan fakat bu sene adı aegon championships olarak değiştirilen turnuva var.. katılımcılar harika.. federer her sene olduğu gibi bu sene de yok burada.. nadal ise sakatlığından dolayı çekildi.. hatta nadal'ın wimbledon'a katılması bile tehlikede..

ana tablo
ilk günün programı

marsel ilhan burada ilk eleme turunu geçmesine rağmen ikinci turda yenildi ve ana tablo göremedi..

bir de almanya'da var turnuva.. halle'de.. federer işte burada.. ve geçen sene queen's club'da final oynayan djokovic bu sefer almanya'yı tercih etmiş.. ilk iki seribaşı onlar..

ana tablo

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP