28 Mayıs 2009 Perşembe

tipsarevic wow meraklısı çıktı

janko tipsarevic kültürel altyapısı ile çoğu tenis oyuncusundan ayrılıyor.. dün feliciano lopez ile oynadığı ikinci tur maçından sonra basın toplantısında kendisine bu konu hakkında soru soruldu.. fakat tipsa şu sıralar fazla kitap okumadığını, world of warcraft'a deli gibi bağlandığını söyledi.. eskiden çok kitap okuduğunu söyleyen sırp raket, turdaki çoğu oyuncunun da kitap okumayı sevdiğini bu yüzden kitap sevgisi yüzünden onlardan daha zeki olarak nitelendirilmesinin de saçma olduğunu açıklayarak ayarı verdi..

vücudundaki dövmelerde okuduğu kitaplardan alıntılar var.. en bilineni dostoyevski'nin budala adlı romanında geçen "güzellik dünyayı kurtaracaktır" sözü..

wow'a da kardeşi alıştırmış.. boş günlerinde oynuyormuş.. "tabi ki sevgilim benimleyken oynamıyorum, şehri dolaşıyoruz, anıtları geziyoruz, o mango'da alışveriş yaparken ben kapıda bekliyorum, tuvalete girince paltosunu tutuyor, 5 saat kapısında dikiliyorum ancak bugünkü gibi 4,5 saatlik bir maçtan sonra gezmeyi canım hiç istemiyor, işte ben de o zamanlar wow oynuyorum." diyor tipsarevic..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP