22 Ekim 2008 Çarşamba

eski servis volecilerden kim kaldı mirim


philipp kohlschreiber tek el backhandleri, passing shotları ve servis-voleleri ile etkili olabiliyor zaman zaman.. bugün basel'deki turnuvada igor andreev karşısında servis-volelerde etkiliydi.. ancak maçı kaybetmesi de yine kendi silahından oldu.. son iki sayıda volelerdeki basit hataları nedeniyle üçüncü seti de tie-break e uzatacakken turnuvadan elendi..
servis-vole stratejisini sevmiyorum.. ben daha farklı vuruşlar içeren çok uzun ralliler, nakış gibi işlenmiş sayılar görmek istiyorum.. bu yüzden en sevdiğim grand slam roland garros'tur..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP