11 Nisan 2011 Pazartesi

crazy dance in belgium

Bu tenisçiler garip insanlar. Birisi masaya çıkar kolunu keser, öbürü lokantaya gider ayağını keser, beriki sincap ezmemek için bisikletten düşer kolunu çatlatır...

Clijsters sen git kuzeninin düğününde dans ederken ayağını eline al! Artık nasıl bir hırsla dans etmekse o! Bileğini incitmiş Belçikalı. İncitmek de değil bağları falan yırtmış hatta iç kanatmış...

MR'dan sonra 4-6 hafta kortlardan uzak kalacağı açıklandı. Roland Garros'a altı hafta var. 40 yapmıyor. Oynaması tehlikeye girdi Kim'in. Geçen sene Fed Cup haftasında sol ayağında kas yırtığı tespit edilmiş ve yine altı hafta uzak kalacağı açıklanmıştı. Tabii ki Paris'te de göremedik. Bu yıl ise Fed Cup haftasına girerken yine sakatlamayı başardı kendini. Ve yine koca bir toprak sezonu boşa gitti.

Clijsters geri dönüşünden bu yana sadece iki toprak kort maçı yaptı. Geçen yıl Marbella'da Dulgheru'yu yenmiş, ikinci turda isimsiz bir İspanyol'a mağlup olmuştu. Seneye de Olimpiyat için atlar toprak sezonunu bakın görürsünüz.Bakın burada da kına gecesinde oynuyor Kim. Çok üzülmüş geline. Belgeyle konuşurum.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP