21 Mart 2011 Pazartesi

miami: marsel attı üç oldu

Marsel sonunda kazanmaya ısınıyor. Bu sezonki ilk dokuz maçını kaybettikten sonra geçen hafta Challenger Tour'da iki maç kazadı. Bugün de Miami elemeleri ilk turunda Matt Ebden'i ilk seti 6-1 kaybettiği maçta yenmeyi başardı. 1-6/6-3/6-4. Bu seneki üçüncü galibiyeti.

Vücuduna ve kilolarına alıştıkça gelecekti bu galibiyetler. Sabretmek lazım biraz daha ritim bulması için. Yeni rakip Robert Farah. O da sürpriz bir şekilde Illya Marchenko'yu devirdi. Marsel'in önünü açtı bir anlamda.

Gil, Stahovsky, Kavcic, Harrison, Malisse, Ljubicic, Hanescu, Kamke, Blake, Istomin ile eşleşebilir ya da kendisi gibi elemelerden gelen bir tenisçi ile karşılaşabilir ilk turda. Çok da fena değil

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP