25 Mart 2011 Cuma

miami: bu kız da gülsün artık


Sakatlıklar yüzünden bir türlü toparlanamayan tenisçilerin başında Lisicki geliyor. Amerika Açık'taki o iç kaldıran ayak burkulması hâlâ gözümün önünde. Onunla da kalmadı tabii sonra bir sakatlıklar serisi daha yaşadı Alman tenisçi. Twitter'a da ilk gelen tenisçilerdendir ha...

Alaman Kız bugün Nadia Petrova karşısına çıktı. Üçüncü sette 3-1 öndeyken rakibinin baş dönmesi nedeniyle maçı bırakmasının ardından da üçüncü tura yükselmiş oldu. Bu turdaki rakibi de sakatlıktan çeken biri. Alamet-i farikası servislerini atmasını sağlayan omzu sakatlanınca bir daha eskisi gibi olamayan Maria Sharapova. Hadi bakalım kim daha şanssızmış görelim bu maçta.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP