23 Aralık 2010 Perşembe

foto: prenses'in kızına top attın ve şimdi kafanı uçuracağız

Kraliyet ailesi ile yanyana localarda maç izlemek. Yanında Prens oturuyor bir düşünsene. Prenses oturuyor. Sonra bir top geliyor sana ve onu Prenses'in kızına veriyorsun. Koskoca Kraliyet ailesi ile bir irtibat, bir diyalog, bir alışveriş...

Orta Çağ'da olsan küçük prensese top attın diye giyotine gidersin. Kraliçe'ye 10 metre yakında oturmak ise hayaldir sıradan bir tüccar için. Dünya nasıl da değişiyor. Neticede değişmeden kalan tek tük şeylerden biri de "çocuk her yerde çocuktur."

Foto: (AP / Reuters)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP