19 Ağustos 2011 Cuma

video: nole yine bir şebermelerde

Sharapova'nın Head reklamı birkaç hafta önce yayınlandı.Novak Djokovic durur mu? Yapıştırmış cevabı...


Novak Djokovic on WhoSay

Nole şebek bunu hepimiz biliyoruz. Aman iyice sululaştın demeden önce bunun Head tarafından yaptırılmış bir çalışma olduğunu hatırlamak lazım. Adam milyonlarca dolar alıyor şeberecek. Ha almasa da şeberiyor ama burada görev icabı şebermiş. Komik mi? Komik. Ofiste dakikalarca güldük bugün.

Sharapova'nın da resmi Twitter sayfasından bir cevap yayınlandı buna ama Masha kendi mi yazdı yoksa bu da HEAD'in bir tiyatrosu mu bilmiyorum:

"HAHAHA Novak Djokovic’in ne yaptığını gördünüz mü? Hey Novak, bu başarıya giden yeni yolun mu – ben olmak? Elbisemi giymediğin için hafif üzüldüm ve vücut dilin konusunda da çalışman gerekiyor. Ve saçlar… buna yorum yapmayacağım."

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP